شرکت ماموت خودرو، به‌عنوان نماینده فولکس واگن در ایران، مدتی قبل اطلاعیه‌ای درباره پیش فروش خودروهای تیگوان و پاسات 2018 منتشر کرد و از تحویل 30 روزه این دو خودرو خبر داد. اکنون دو خودروی مذکور با حضور سفیر آلمان به دست مشتریان رسیده است. با موتوتل همراه باشید.

ماموت خودرو در حدود سه هفته‌ی قبل پیش فروش دو خودروی تیگوان و پاسات را آغاز کرد. قرار بود این خودروها با موعد 30 روزه به دست خریداران برسند، اما ماموت خودرو توانست بعد از طی 20 روز خودروهای فولکس واگن تیگوان و پاسات را تحویل خریداران دهد.

پیش فروش تیگوان و پاسات 2018 با پیش پرداخت 200 میلیون تومانی به انجام رسید و قیمت نهایی آن به شرح زیر است:

خودروی پاسات و تیگوان با خرید نقدی از سوی مشتریان، به ترتیب قیمتی برابر 275 و 289 میلیون تومان خواهد داشت. پاسات در کلاس خودروهای سدان خانوادگی قرار داشته و رقبایی چون رنو تلیسمان، کیا اپتیما، هیوندای سوناتا و پژو 508 در بازار فعلی کشورمان دارد. تیگوان به‌عنوان دیگر محصول فولکس واگن برای عرضه به بازار ایران، رقبایی چون رنو کلئوس، هیوندای سانتافه، کیا سورنتو، تویوتا راو 4، دی اس 6 و بورگوارد BX7 دارد.

مراسم تحویل خودروهای پاسات و تیگوان در حضور سفیر آلمان و مدیران ماموت خودرو انجام شد. این اولین باری است که مسئولین آلمانی شاهد تحویل اولین سری محصولات فولکس واگن در بازار ایران بودند.

تحویل تیگوان و پاسات فولکس واگن

تحویل تیگوان و پاسات فولکس واگن

تحویل تیگوان و پاسات فولکس واگن

تحویل تیگوان و پاسات فولکس واگن

تحویل تیگوان و پاسات فولکس واگن

منبع: چرخان