شرکت ایران خودرو در آستانه‌ی ایام دهه مبارک فجر و پاسخ گویی به نیاز مشتریان و بازار، از اجرای طرح پیش فروش i207 هاچ بک اتوماتیک از دهم بهمن ماه خبر داده است. با موتوتل همراه باشید.

گروه صنعتی ایران خودرو با تبریک به مناسبت فرارسیدن پیروزی انقلاب اسلامی و با اشاره به اطلاعیه قبلی پیرامون بسته‌های پیش فروش محصولات، از اجرای اولین مرحله از طرح ویژه پیش فروش محصولات ایران خودرو خبر داده است. اکنون علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت 24 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت نسبت به نام نویسی 207 هاچ بک اتوماتیک اقدام کنند؛ این خودرو با موعد تحویل خرداد، تیر و مرداد 97 نام نویسی می‌شود و سود مشارکت نیز بر اساس زمان تحویل خودرو متفاوت است.

مصطفی خان کرمی، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، اعلام کرد خریداران می‌توانند از ساعت 10 صبح روز دهم بهمن ماه به پایگاه اینترنتی esale.ikco.ir یا نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو در سراسر کشور مراجعه کرده و نسبت به نام نویسی 207 هاچ بک اتوماتیک اقدام کنند.

در طرح فروش ایران خودرو با هدف امکان ثبت نام برای علاقه‌مندان و حفظ حقوق مشتریان، هر کد ملی قادر است یک دستگاه 207 هاچ بک اتوماتیک ثبت نام کند.

خودروی پژو i207 هاچ بک اتوماتیک با بهره‌مندی از فناوری‌های روز و به کارگیری تجهیزات مناسب، قابلیت‌های دینامیک قابل توجه و مصرف سوخت مناسبی داشته و مطابق با استانداردهای محیط زیستی است.

این خودرو محبوبیت بالایی در بین جوانان دارد و در این راستا، ایران خودرو به نیاز بازار پاسخ داده است. در روزهای آتی اخباری پیرامون فروش دیگر محصولات جدید و پر تقاضای ایران خودرو منتشر می‌شود.

منبع: خبرخودرو