شرکت کرمان موتور به‌عنوان نماینده رسمی فروش خودروهای هیوندای، قصد دارد آزرای جدید را وارد بازار کشورمان کند. اکنون قیمت احتمالی هیوندای آزرای جدید اعلام شده است. با موتوتل همراه باشید.

نسل قبلی هیوندای آزرا به دلیل قوانین منع واردات خودروهای لوکس در سال 2014 نتوانست وارد بازار ایران شود. اکنون قرار است پای آزرای جدید به بازار کشورمان باز شود.

معاون فروش و بازاریابی کرمان موتور با اشاره به شرایط فروش ویژه دهه فجر گفت: در شرایط فروش ویژه دهه فجر امکان عرضه بیش از 90 درصد از محصولات شرکت با شرایط متنوع و استثنایی وجود دارد. در این طرح اکثر خودروهای تولیدی از خانواده‌های هیوندای، جک و لیفان هستند که در قالب شرایط نقد و اقساط ارائه می‌شوند.

حس اکبری، با اشاره به داخلی سازی هیوندای النترا و آغاز مرحله پیش فروش آن گفت: استقبال چشمگیری از هیوندای النترای داخلی شد؛ به طوری که خیلی زود ظرفیت فروش آن تکمیل شد و اکنون در این محصول با سونامی فروش مواجه هستیم.

اکبری به تحویل هیوندای اکسنت تولید داخلی اشاره کرد و گفت: قرار است اولین سری از اکسنت های تولید داخل در هفته‌ی جاری تحویل داده شوند. البته بعد از داخلی سازی النترا، به سراغ داخلی سازی توسان می‌رویم و مطابق با برنامه ریزی‌های انجام شده این اقدام را در نیمه اول سال 2019 میلادی انجام خواهیم داد.

او عرضه‌ی هیوندای آزرا در آینده نزدیک را نوید داد و گفت: این خودرو تا پیش از شروع سال 97 به طور رسمی در بازار ایران رونمایی شده و به سرعت پیش فروش آن شروع می‌شود.

حسن اکبری درباره حضور کرمان موتور در چهاردهمین نمایشگاه خودرو اصفهان گفت: حضور در این نمایشگاه برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد. ما قصد داریم در نمایشگاه خودروی اصفهان علاوه بر خودروهای هیوندای، خودروی جک جی 4 را نیز به نمایش درآوریم تا بتوانیم بازخوردهایی پیرامون این خودرو دریافت کنیم.

بنا بر گزارش‌های منتشر شده، هیوندای آزرا در مدل 2018 فول 2400 سی سی در بازار امارات قیمتی در حدود 110 تا 120 هزار درهم خواهد داشت که با توجه به افزایش قیمت ارز و تعرفه جدید واردات خودرو، قیمت آن در بازار ایران به 350 تا 400 میلیون تومان می‌رسد.

منبع: خودروبانک