شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ISQI ایران گزارشی از رضایت‌مندی مشتریان پیرامون "کیفیت اولیه خودروهای سواری" منتشر کرد. در این گزارش، کیفیت اولیه خودروهای سواری در نیمه‌ی نخست سال 96 مورد ارزیابی قرار گرفته است. اکنون تویوتا پریوس باکیفیت‌ترین خودرو از نظر مشتریان معرفی شده است. با موتوتل همراه باشید.

بنا بر گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) و گزارش رضایت‌مندی مشتریان از کیفیت اولیه خودروها در شش ماه نخست سال جاری، خودروی تویوتا پریوس موفق شد با کسب امتیاز 842 در جایگاه نخست این رتبه بندی قرار بگیرد.

اکنون خودروهای مختلف از نظر رده قیمتی به هفت دسته تقسیم شده‌اند. معیار دسته بندی‌ها قیمت شرکتی خودروها در شش ماهه نخست سال جاری است. بر این اساس، تویوتا پریوس در دسته‌ای با رده قیمتی 125 تا 200 میلیون تومان قرار گرفته است.

برخی برندها با بیش از یک خودرو در دسته با بازه قیمتی 125 تا 200 میلیون تومان قرار دارند، اما تویوتا پریوس توانست با اختلاف زیادی به‌عنوان باکیفیت‌ترین خودرو از نظر مشتریان معرفی شود و رتبه نخست را از آن خود کند.

تویوتا پریوس پرفروش‌ترین خودروی هیبریدی در دنیا و اولین خودروی هیبرید وارد شده به بازار ایران است و تاکنون بیش از 4 میلیون دستگاه از آن به تولید رسیده است. تویوتا پریوس در بازار ایران با استقبال چشمگیری رو به رو شد و توانست سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد.

منبع: چرخان