شرکت خودروسازی ایران خودرو در اطلاعیه‌ی جدید خود از شروع طرح پیش فروش پژو 207 هاچ بک اتوماتیک به مناسبت ایام فرخنده دهه فجر خبر داد. با موتوتل همراه باشید.

ایران خودرو به‌منظور جلب رضایت مشتریان، محصولات پرفروش خود را در ایام دهه فجر پیش فروش می‌کند تا علاقه‌مندان به محصولات ایران خودرو بتوانند به صورت مستقیم خودروی موردنظر خود را خریداری کنند.

شرکت خودروسازی ایران خودرو در اطلاعیه‌ی جدید خود اعلام کرد اولین مرحله پیش فروش با پژو 207 هاچ بک اتوماتیک آغاز شده و مشتریان می‌توانند نسبت به خرید این خودرو در طرح پیش فروش دهه فجر اقدام کنند.

در اطلاعیه جدید ایران خودرو، مشتریان می‌توانند با پرداخت 24 میلیون تومان ثبت نام کنند و موعد تحویل خودرو را در خرداد، تیر و مردادماه سال آتی تعیین نمایند. سود مشارکتی در این طرح متغیر و براساس زمان تحویل است.

به گفته‌ی مصطفی خان کرمی، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو، طرح پیش فروش محصولات این شرکت از ساعت 10 صبح روز 10 بهمن شروع شده و مشتریان می‌توانند از طریق سایت این شرکت و نمایندگی‌های ایران خودرو نسبت به ثبت نام در این طرح فروش اقدام کنند. هر کد ملی قادر به یک بار ثبت نام است، بدین معنا که هر کد ملی تنها می‌تواند یک پژو 207 هاچ بک اتوماتیک خریداری کند تا در حق دیگر مشتریان اجحاف نشود.

ایران خودرو ادعا می‌کند پژو 207 هاچ بک اتوماتیک دارای کیفیت ایمنی بسیار بالا و چالاکی فوق‌العاده‌ای بوده و با دارا بودن استانداردهای آلایندگی روز، این خودرو را به دوستدار طبیعت تبدیل کرده است.

طبق گفته مسئولین شرکت ایران خودرو، پیش فروش دیگر محصولات این شرکت شروع شده است.

منبع: چرخان