خودروسازان همواره به دنبال جلب رضایت‌مندی مشتریان هستند. در جدیدترین بررسی رضایت مشتریان که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) انجام شد؛ خودروی BMW سری 5 در شش ماهه نخست سال 96  بهترین خودرو با رده قیمتی بالاتر از 200 میلیون تومان است. با موتوتل همراه باشید.

نتایج جدیدترین تحقیقات رضایت‌مندی مشتریان از کیفیت خودروها برای نوزدهمین دوره متوالی از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شد که نشان می‌دهد در بخش خودروهای گران‌تر از 200 میلیون تومان، بی ام و 530 بیشترین میزان رضایت‌مندی مشتریان را از کیفیت محصولات به دست آورده است.

در این تحقیق 69.074 نفر از خریداران خودروهای سواری که از 17 شرکت عرضه کننده خودرو در شش ماهه نخست سال جاری خودرو خریداری کرده‌اند، مصاحبه شده و نتایج نشان می‌دهد رضایت‌مندی مشتریان شش ماهه اول سال 96 در مقایسه با سال گذشته رشد 15 امتیازی داشته است.

هفتمین نسل بی ام و سری 5، به‌عنوان خودروی این خودروساز باواریایی شناخته می‌شود که توانسته جایزه معتبر IF Design آلمان و ایمن‌ترین خودروی جهان را به خود اختصاص دهد؛ این موفقیت مدیون اصالت شرکت معتبر بی ام و است.

BMW سری 5 از تیرماه سال جاری توسط پرشیا خودرو عرضه شد و مورد استقبال خریداران قرار گرفت. در این نظرسنجی سری 7 بی ام دبلیو در رده قیمتی 200 میلیون تومان به بالا در رتبه سوم بالاترین میزان رضایت‌مندی مشتریان قرار گرفته است.

منبع: عصرخودرو