کمپانی مرسدس بنز انتظار دارد سری جدید G-Class با تغییرات قابل توجه، فروش فزاینده‌ای داشته باشد. دیترمر اکسلر، مدیرعامل مرسدس بنز، می‌گوید مدل‌های AMG با کارایی بالا، سبب افزایش فروش خواهند شد. با موتوتل همراه باشید.

مدیرعامل مرسدس بنز گفت تیونرها وارد نسخه جدید G کلاس خواهند شد و با عرضه مدل ویژه به فروش بیشتر آن کمک می‌کنند. احتمال می‌رود مدل 2019 مرسدس بنز G کلاس در پاییز سال جاری تحت نام G550 روانه بازار شود. به گفته‌ی آقای اکسلر، قیمت این خودرو با افزایش همراه است، البته او نمی‌داند این افزایش قیمت چقدر خواهد بود.

مرسدس بنز مدل G550 به یک پیشرانه 4.0 لیتری دو توربو V-8 مجهز می‌شود که قدرت مناسبی را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

گفته می‌شود، مدل‌های AMG به زودی بعد از G550 عرضه خواهند شد. به گفته‌ی یان جیمز، مدیر بازاریابی G-Class، این مدل‌ها کارایی بالایی دارند. او ادعا می‌کند، مدل AMG بخشی از مدل سال 2019 خواهد بود و احتمالاً یکی از این محصولات در نمایشگاه ژنو 2018 به نمایش در می‌آید.

اکسلر پیش بینی می‌کند در سال 2018 و 2019 با افزایش فروش رو به رو شوند، چرا که فروش این خودروها در سال‌های اخیر افزایش یافته است.

مدل‌های AMG بخش زیادی از بازار فروش G کلاس در ایالات متحده آمریکا را به خود اختصاص داده و مرسدس بنز توانسته در سال 2017 میلادی با فروش 4188 دستگاه از این خودروها به افزایش فروش 6 درصدی دست یابد.

 
منبع: چرخان