از مدتی قبل گفته می‌شود، شرکت خودروسازی سایپا در نظر دارد برخی از مدل‌های برلیانس را با موتور و گیربکس جدید روانه بازار کند. اکنون فروش ویژه برلیانس با موتور 1650 سی سی آغاز شده است. با موتوتل همراه باشید.

رضا سبکروح، قائم مقام معاون فروش شرکت سایپا، گفت: سایپا برنامه ریزی خوبی برای افزایش سهم خود در بازار خودرو داشته که فروش برلیانس با موتور و گیربکس جدید یکی از این برنامه‌هاست.

او اعلام کرد: برلیانس سری 300 و برلیانس کراس با موتور 1650 سی سی و گیربکس جدید از ابتدای اسفندماه سال جاری تولید و وارد بازار فروش خواهد شد.

سبکروح با اشاره به اینکه پارس خودرو با همکاری برلیانس و شرکت کره‌ای هیوندایی پاورتک تحقیقات و آزمایشات گسترده‌ای پیرامون موتور و گیربکس این خودرو انجام داده است، اظهار کرد: موتور و گیربکس جدید مطابق با شرایط آب و هوایی کشور بوده و تمام استانداردها را با موفقیت پشت سر گذاشته است. این موتور منطبق با استانداردهای آلایندگی یورو5 است.

لازم به ذکر است، فروش ویژه برلیانس سری 300 و برلیانس کراس، از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 15 بهمن ماه از طریق فروش اینترنتی و نمایندگی‌های مجاز سایپا شروع شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

علاقه‌مندان به برلیانس با موتور و گیربکس جدید می‌توانند جهت ثبت نام و اطلاع از جزئیات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.saipacorp.com یا نمایندگی‌های مجاز سایپا در سراسر کشور مراجعه نمایند.

منبع: خبرخودرو