پژو 5008، خودروی جدیدی است که با استقبال چشمگیری رو به رو شد. هم اکنون مدل‌های شاسی بلند پژو 5008 مدل 2018 به طور رسمی در بازار استرالیا عرضه می‌شود. با موتوتل همراه باشید.

پژو 5008 در سه نسخه Allure، GT لاین و GT قابل خریداری است. هر یک از این مدل‌ها دارای سطح بالایی از تجهیزات برای این کلاس و هفت صندلی به‌صورت استاندارد هستند.

نسخه پایه Allure دارای تجهیزات استانداردی چون رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی، سیستم سرگرمی با نمایشگر لمسی 8 اینچی و ناوبری ماهواره‌ای، پانل تجهیزات دیجیتال 12.3 اینچی iCockpit پژو، ترمز اضطراری خودکار با امکان شناسایی عابر پیاده، کروز کنترل انطباقی با عملکرد stop&go، هشدار تغییر مسیر، شناسایی علائم راهنمایی با تشخیص سرعت هوشمند و شارژ بی سیم گوشی موبایل است و با قیمت 42990 دلار به دست خریداران می‌رسد.

این خودرو از موتور 1.6 لیتری توربو بنزینی با قدرت 121 کیلووات و گشتاور 240 نیوتون متر بهره می‌برد و نیروی آن از طریق گیربکس اتوماتیک شش سرعته به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

نسخه GT لاین نیز قیمت 46990 دلار دارد. این مدل در مقایسه با Allure دارای امکانات بیشتری از جمله در صندوق عقب برقی، چراغ‌های جلوی فول LED، کمک نور بالا، امکان شناسایی نقاط کور اکتیو، کمک ثبات در مسیر اکتیو، هشدار توجه راننده پیشرفته، سقف مشکی الماسی متضاد، قاب آینه‌های کناری مشکی و سپر و جلوپنجره اسپرت است و مشابه نسخه پایه خودروی 5008 از همان موتور 1.6 لیتری توربوی بنزینی بهره می‌برد.

از تجهیزات مدل GT می‌توان به رینگ‌های آلیاژی 19 اینچی، تزئینات در و داشبورد آلکانترا، صندلی راننده قابل تنظیم برقی با حافظه دو موقعیتی، صندلی‌های جلو گرم شونده، امکان ماساژ برای راننده، قاب آینه هی کرومی و گلگیرهای برجسته‌تر اشاره کرد.

این مدل دارای موتور 2.0 لیتری توربو دیزل با قدرت 133 کیلووات و گشتاور 400 نیوتون متر است و نیروی آن از طریق گیربکس اتوماتیک شش سرعتِ به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. مدل GT این خودرو با قیمت 52990 دلار در بازار موجود است.

منبع: خبرخودرو