به تازگی کمپانی تویوتا کرلوسکار موتور در وب سایت خود به فروش مدل بنزینی تویوتا کمری پایان داده است. البته هنوز کمری هیبریدی به فروش می‌رسد. با موتوتل همراه باشید.

قیمت کمری هیبریدی در نمایندگی‌های فروش مشخص نیست. این مسئله به همراه حذف مدل بنزینی از وب سایت این خودروساز حاکی از آن است عرضه این مدل در بازار هند به پایان رسیده است. شرکت سازنده در اکتبر 2017 قیمت کمری بنزینی را 2975000 روپیه اعلام کرد. این خودروی سدان به موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر بنزینی همانند مدل هیبریدی مجهز بوده و قادر به تولید قدرت 179 اسب بخار و گشتاور 233 نیوتون متر است و به گیربکس اتوماتیک شش سرعته مجهز است.

تویوتا کمری هیبریدی با قیمت 3722000 روپیه عرضه می‌شود. کمری جدید در آوریل 2015 وارد بازار هند شد و در مدل هیبریدی و بنزینی به فروش می‌رسید. در سال گذشته فیس لیفت کمری با اصلاحاتی چون سپر جلوی اصلاح شده، دریچه‌های هوای بزرگ‌تر و چراغ‌های مه شکن گرد روانه بازار شد. این در حالی است که مدل بنزینی این خودرو دارای چراغ‌های جلوی HID بود. مدل هیبریدی کمری نیز رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی دارد که بزرگ‌تر از رینگ‌های 16 اینچی مدل بنزینی آن است.

کمپانی تویوتا کرلوسکار موتور سال گذشته هم فروش کمری هیبریدی را به تعویق انداخت. دلیل این مسئله، افزایش قیمت خودروهای هیبریدی و فروش ناچیز این خودروی سدان بود؛ اما این شرکت خودروساز فروش تنها مدل هیبریدی خود را در بازار هند ادامه داد.

منبع: خبرخودرو