شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، کیفیت خودروها را مورد بررسی قرار می دهد و خیلی از شرکت‌ها با امتیازاتی که به دست می‌آورند اقدام به تبلیغ و بازاریابی محصولات خود می‌کنند. در این راستا، خودروسازان تلاش بیشتری برای کسب امتیاز از شرکت بازرسی نموده و این رقابت به نفع مشتریان تمام می‌شود. اکنون در جدیدترین گزارش‌های اعلام شده، خودروی بسترن B30 توانسته 4 ستاره کیفی دریافت کند. با موتوتل همراه باشید.

بسترن B30، محصول شرکت بهمن موتور، در جدیدترین بررسی شرکت ISQI موفق شد 4 ستاره کیفی از این شرکت دریافت نماید.

به گفته‌ی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، بسترن B30 که توسط شرکت خودروسازی بهمن وارد بازار شده نسبت به دیگر خودروهای هم رده خود کیفیت بالاتری داشته و موفق شده با دریافت 4 ستاره کیفی، جزو محصولات باکیفیت در ایران قرار گیرد.

بسترن B30 از خانواده خودروهای سدان و دنده اتوماتیک به‌حساب می‌آید و امکانات و آپشن های آن همواره مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. از مشخصات این خودرو می‌توان به پیشرانه 1.6 لیتری، قدرت 107 اسب بخار، گیربکس شش سرعتِ اتوماتیک آیسین، سانروف، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، سنسور و دوربین عقب، کروز کنترل، فرمان کمکی برقی، سنسور نور، مانیتور، کامپیوتر سفر و ... اشاره کرد.

منبع: چرخان