مدتی قبل پژو 207 اتوماتیک هاچ بک پیش فروش شد. اکنون معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو از استقبال بی نظیر مشتریان از طرح پیش فروش این خودرو خبر می‌دهد. با موتوتل همراه باشید.

مصطفی خان کرمی، معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو در مصاحبه‌ای اعلام کرد: بنا بر برنامه ریزی‌های انجام شده در طرح پیش فروش پژو 207 اتوماتیک هاچ بک توانستیم 6500 خودرو را پیش فروش کنیم. نکته‌ی قابل توجه این است، فروش پژو 207 اتوماتیک هاچ بک به صورت عادلانه انجام شده و تلاش کردیم افرادی که تمایل به خرید این خودرو دارند بتوانند از این طرح بهره‌مند شوند.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو اظهار کرد: استقبال گسترده از این طرح نشان می‌دهد مشتریان به ایران خودرو اعتماد کافی دارند. ما در طرح پیش فروش 207 اتوماتیک هاچ بک شرایط خاصی داشتیم تا بتوانیم عدالت را در فروش رعایت کنیم. در این طرح پیش فروش، هر کد ملی می‌توانست برای یک خودرو ثبت نام کند تا از دلالی بازی جلوگیری شود و همه متقاضیان بتوانند تنها یک خودرو خریداری کنند.

خان کرمی در ادامه گفت: علاوه بر اختصاص یک خودرو به هر کد ملی، مرحله‌ی دیگری اضافه کردیم تا افرادی که در 6 ماه گذشته در طرح فروش پژو 207 اتوماتیک ثبت نام کرده‌ و خودرو تحویل گرفته‌اند، امکان ثبت نام در این طرح را نداشته باشند. با این حساب، ما 6500 مشتری جدید در این طرح پیش فروش داشته‌ایم.

ما به این مسئله واقفیم چند فیلتر در طرح‌های فروش سبب می‌شود ثبت نام و پیش فروش به کندی انجام شود اما این فیلترها براساس عدالت بوده و مجبور به اعمال آن‌ها بوده‌ایم. ما می‌دانستیم استقبال گسترده‌ای برای این خودرو خواهد شد و تمام تلاش خود را کردیم تا دست دلال‌ها کوتاه شود. ما در آینده نیز طرح‌های فروش مختلفی را ارائه می دهیم و متقاضیان می توانند از دیگر محصولات ایران خودرو استفاده کنند.

منبع: چرخان