شرکت خودروسازی پورشه به دنبال گسترش خط تولید محصولاتش است. در این راستا، آلبرت ریمولد رئیس اجرایی پورشه در مصاحبه‌ای اعلام کرد خطوط تولید برای ساخت پورشه Mission E در حال آماده سازی است. با موتوتل همراه باشید.

پورشه قصد دارد در آینده‌ای نزدیک خودروهای تمام برقی را از مدل‌های موجود و جدید تولید کند که این امر مستلزم راه اندازی خطوط تولید جدید است.

کانسپت Mission E در سال 2015 میلادی در نمایشگاه‌های خودرو رونمایی شد و اکنون با انتشار تصاویری از خط تولید جدید و نمونه خودروهای موجود، حدس و گمان‌های تولید مدل برقی Mission E به واقعیت مبدل شده است.

خودروی برقی پورشه

آقای آلبرت ریمولد در مصاحبه‌ی مطبوعاتی خود اعلام کرد این شرکت به دنبال آن است سالانه به‌طور متوسط 20 هزار دستگاه خودروی برقی به تولید برساند اما پورشه راه سختی برای دست یابی به این هدف در پیش دارد. رئیس اجرایی پورشه اعلام کرد مدل Mission E از سال آینده میلادی روی خط تولید خواهد رفت. ریمولد اظهار کرد احتمالاً نسل دوم این خودروی برقی تولید خواهد شد اما نسل اول آن به مدت 5 تا 7 سال روی خط تولید باقی می‌ماند.

خودروی برقی پورشه

خودروی برقی پورشه با توجه به قدرت پیشرانه‌های به کار رفته، مدل‌های متفاوتی خواهد داشت و رنج قدرت تولیدی پیشرانه‌های برقی برای Mission E بین 402 تا 670 اسب بخار خواهد بود. تمام مدل‌های تولیدی این خودروی برقی امکان پیمایش 500 کیلومتر را دارند و با اتصال به سیستم شارژ 800 ولتی می‌تواند تنها با 20 دقیقه شارژ اولیه تا 400 کیلومتر بپیماید. باید منتظر بمانیم و ببینیم پورشه می‌تواند به اهداف خود برسد یا نه؟

منبع: چرخان