به تازگی نتایج مطالعات مربوط به رضایت‌مندی مشتریان از کیفیت خودروهای سواری توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شده است. اکنون هایما S7 توربو اتوماتیک باکیفیت‌ترین خودروی شاسی بلند زیر 100 میلیون تومان از منظر خریداران است. با موتوتل همراه باشید.

همان طور که انتظار داشتیم، نتایج تحقیقات مربوط به رضایت مشتریان از خودروهای سواری در محدوده‌های قیمتی متفاوت به دست آمده است. بعد از هایما اس 7 توربو اتوماتیک، بی وای دی S6 اتوماتیک و جک S5 دنده‌ای در رده‌ی دوم و سوم جای دارند و به‌عنوان باکیفیت‌ترین خودروها از نظر مشتریان ایرانی معرفی می‌شوند.

در این لیست خودروهای باکیفیتی از تولیدکنندگان مختلف به چشم می‌خورد. ام وی ام X22 دنده‌ای در رده چهارم قرار داشته و چری تیگو 5 اتوماتیک، جک S5 اتوماتیک، چانگان CS35 اتوماتیک، ام وی ام X33 اتوماتیک، ام وی ام X22 اتوماتیک و لیفان X60 اتومایتک در رده پنجم تا دهم قرار گرفته‌اند.

برای دست یابی به این نتایج با 69074 نفر که در شش ماهه نخست سال جاری اقدام به خرید 97 خودرو سواری از 17 شرکت سازنده خودرو کرده بودند، مصاحبه شد. نتایج به دست آمده از افزایش 15 امتیازی مشتریان از کیفیت خودروهای تولیدی نسبت به سال گذشته خبر می‌دهد.

در ادامه خودروهای مختلف و امتیازات کسب شده توسط آن‌ها را مشاهده کنید. لازم به ذکر است، با توجه به نوسانات قیمت خودرو، قیمت برخی از آن‌ها به بالای 100 میلیون تومان رسیده است.

بهترین شاسی بلند زیر 100 میلیون تومان

منبع: چرخان