شرکت خودروسازی فولکس واگن در نظر دارد نسل جدید فولکس واگن توارگ را در روز 23 مارس 2018 در جریان نمایشگاه پکن رونمایی کند. با موتوتل همراه باشید.

فولکس واگن توارگ 2018 به‌عنوان پرچم‌دار جدید این سازنده آلمانی شناخته می‌شود. این خودرو وارد بازار ایالات متحده نخواهد شد اما رونمایی آن در چین قطعی است. هم اکنون چین بزرگ‌ترین بازار شاسی بلندهای در حال رشد در دنیا و بزرگ‌ترین بازار فولکس واگن به‌حساب می‌آید.

خودروی توارگ توسط Klaus Bischoff، مدیر طراحی فولکس واگن طراحی شد و دارای ظاهری آشنا و منطبق با قابلیت‌های این مدل است. این خودرو از بزرگ‌ترین تجهیزات دیجیتال در کلاس خود بهره می‌برد که Innovision Cockpit نام دارد و نوع جدیدی از سیستم سرگرمی را در اختیار راننده و سرنشینان قرار می‌دهد.

گفته می‌شود در این خودرو مجموعه‌ای از تجهیزات کمکی جدید به منظور ارتقای ایمنی و راحتی ارائه خواهد شد. شرکت سازنده ادعا کرده اتصالات توارگ این خودرو را به اینترنت سیار تبدیل کرده و نیرومحرکه، سیستم تعلیق هوا، دیفرانسیل عقب و ... تجربه سواری ایمن و دینامیک را در این خودرو فراهم خواهد کرد.

توارک از زمان عرضه در سال 2002 میلادی تاکنون بیش از 1 میلیون فروش در سراسر دنیا داشته است. این رقم در سال‌های آتی و با معرفی مدل نسل سوم این خودرو بیشتر خواهد شد.

منبع: خبرخودرو