بازار خودروهای وارداتی روزهای پر چالشی را پشت سر گذاشت. اکنون با ایجاد شرایط جدید در بازار خودرو به نظر می‌رسد شرکت‌های واردکننده می‌خواهند خودروهای خود را با قیمت‌های غیرقطعی به فروش برسانند. به تازگی شرکت ایرتویا از شرایط فروش جدیدی تحت نام "جشنواره خرید طلایی" خبر داده است. با موتوتل همراه باشید.

ایرتویا به‌عنوان نماینده رسمی محصولات تویوتا در ایران، به مناسبت عید نوروز شرایط فروش جدیدی را ارائه داده است.

در بخشنامه جدید ایرتویا، مدل‌های 2017 و 2018 خودروهای تویوتا عرضه می‌شود. در این راستا، تویوتا راوفور با پیش پرداخت 140 و 150 میلیون تومانی، C-HR با پیش پرداخت 80 تا 120 میلیون تومانی و پریوس با پیش پرداخت 70 میلیونی تومان قابل خریداری است.

البته در جشنواره خرید طلایی ویژه نوروز 97 ایرتویا، تخفیف‌های ویژه نقدی از 3 تا 6 میلیون تومان برای خریداران لحاظ شده است. علاوه بر آن، خریداران می‌توانند در شرایط ویژه اعتباری از تسهیلات 80 میلیونی برای راوفور، 48 میلیونی برای C-HR و 60 میلیونی برای پریوس استفاده کنند.

در این بخشنامه نرخ تسهیلات بدون کارمزد، سود مشارکت 18 درصد و سود انصراف 17 درصد اعلام شده که رقم‌های مناسبی در مقایسه با سود بانکی 15 درصدی است.

خودروهای راوفور و پریوس در اردیبهشت ماه و C-HR در خردادماه سال جاری تحویل داده می‌شوند اما قیمت آن‌ها در زمان ارائه‌ی وجه مشخص خواهد شد.

علاوه بر جشنواره خرید طلایی، مشتریان عزیز می‌توانند از شرایط فروش نقدی، اقساطی و مشارکتی محصولات تویوتا همانند روال گذشته بهره‌مند شوند.

منبع: دیجیاتو