بنا بر گزارش سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، شرکت‌های خودروساز نسبت به پیشرفت‌های انجام شده در استانداردهای اخذ شده توسط محصولات خود هشدار می‌دهند. اکنون برلیانس H200 پارس خودرو سه ستاره شده است. با موتوتل همراه باشید.

براساس جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، برلیانس H200 یکی از محصولات پرطرفدار سایپا موفق شده درجه کیفی سه ستاره را به دست آورد.

برلیانس H200 پارس خودرو توانسته در جدیدترین بررسی‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران رتبه کیفی سه ستاره را به دست آورد. این خودرو موفق شده با کسب امتیازات لازم در رده خودروهای 25 تا 50 میلیون تومان سه ستاره به دست آورد که در این بازه قیمتی از جمله خودروهای با کیفیت بسیار بالا به‌حساب می‌آید.

تندر 90، ساندرو و پارس تندر از دیگر محصولات پارس خودرو توانسته‌اند سطح کیفی 4 ستاره را به دست آورند که به‌عنوان خودروهای زیر 50 میلیون تومان از جمله خودروهای باکیفیت شناخته می‌شوند.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران خودروهای در رده‌های زیر 25 میلیون، 25 تا 50 میلیون، 50 تا 75 میلیون، 75 تا 100 میلیون و خودروهای بالاتر را مورد بررسی قرار می‌دهد که خیلی از محصولات شرکت پارس خودرو در صدر خودروهای باکیفیت در رده خودروهای ارزان قیمت معرفی می‌شوند.

منبع: چرخان