شرکت آرین موتور پویا رسماً از خودروی جدید میتسوبیشی با نام اوتلندر PHEV در ایران رونمایی کرد، اکنون قیمت این خودرو مشخص شده است. با موتوتل همراه باشید.

اوتلندر PHEV به جز موتور بنزینی 2 لیتری دارای دو موتور الکتریکی در قسمت جلو و عقب است. این خودرو فناوری بسیار پیشرفته‌ای داشته و نسبت به محصولات هیبریدی بازار، تکنولوژی بسیار بهتری دارد و می‌تواند بدون نیاز به موتور بنزینی تا 60 کیلومتر و با سرعت 120 کیلومتر بر ساعت تنها با موتورهای برقی بپیماید.

بر اساس اعلام شرکت آرین موتور پویا، اوتلندر PHEV در بازار ایران قیمت 317 میلیون تومان داشته که در صورت خرید نقدی با تخفیف 9 میلیونی به دست مشتریان می‌رسد.

خودروی جدید میتسوبیشی در 6 رنگ مختلف عرضه شده و دارای 150 هزار کیلومتر یا 5 سال گارانتی است که این مدت زمان برای باتری برقی آن به 8 سال افزایش می‌یابد.

خودروی اوتلندر PHEV از دو منبع انرژی استفاده می‌کند. در صورتی که شارژ باتری تمام شود، خودرو با استفاده از سوخت بنزینی به حرکت خود ادامه می‌دهد. این خودرو نیازی به تعبیه ایستگاه‌های شارژ مختلف نداشته و به سیستم‌های توزیع برقی هیچ فشاری وارد نمی‌کند.

با عرضه این محصولات می‌توان از کاهش آلودگی هوا در کشور جلوگیری کرد و قطعاً با حمایت دولت، می‌توان به عرضه این خودروها با قیمت کمتر امیدوار بود.

منبع: چرخان