شرکت ایران خودرو قصد دارد با هدف پاسخ گویی به نیاز بازار در بخش خودروهای اتوماتیک، طرح پیش فروش پژو پارس LX اتوماتیک را از فردا آغاز کند. با موتوتل همراه باشید.

ایران خودرو طرح پیش فروش خودروی پر تقاضای پژو پارس ال ایکس اتوماتیک را از امروز 28 بهمن ماه به اجرا در می آورد. این طرح پیش فروش با ظرفیت محدود آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

علاقه‌مندان به پژو پارس ال ایکس اتوماتیک می‌توانند با پیش پرداخت 24 میلیون و 500 هزار تومان نسبت به ثبت نام این خودرو با موعد تحویل خرداد، تیر، مرداد و شهریور 97 و با رنگ بندی سفید، نقره‌ای، مشکی، خاکستری و آبی رویال اقدام نمایند. با توجه به موعد تحویل مختلف، سود مشارکت تعیین شده نیز متغیر است.

ایران خودرو با هدف رساندن پژو پارس ال ایکس به دست مشتریان واقعی، به هر کد ملی امکان ثبت نام یک خودرو را می‌دهد. از طرفی، در این طرح ثبت نام تنها برای مشتریان حقیقی امکان پذیر است.

متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به سامانه فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir یا نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو در سراسر کشور مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

پژو پارس ال ایکس اتوماتیک که با تلاش متخصصان ایرانی شرکت ایران خودرو تولید شده، به تجهیزات ایمنی و امکانات رفاهی مطلوب مجهز شده و از نظر عملکردی به سربلندی رسیده است.

منبع: خبرخودرو