نیسان ایکس تریل به موفقیت‌های چشمگیری در حوزه کیفیت، طراحی و ایمنی در بازارهای جهانی دست یافته است، اکنون این خودرو توانسته در بازار ایران هم حضور قدرتمندی را تجربه و درزمینهٔ کیفیت خودرو یکه تازی کند. با موتوتل همراه باشید.

براساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) از کیفیت خودروهای سواری در بازار ایران، نیسان ایکس تریل عملکرد بسیار خوبی در شش ماهه نخست سال 96 داشته و توانسته با کسب امتیاز 805 از 1000، رضایت‌مندی مشتریان زیادی را به دست آورد.

در ارزیابی ISQI، فاکتورهایی چون بدنه، نیرو محرکه و سوخت رسان، مجموعه تعلیق و انتقال قدرت، ایمنی، تهویه مطبوع و وسایل برقی مورد بررسی قرار گرفت و نیسان ایکس تریل موفق شد در جایگاه نخست نسبت به رقبای خود قرار بگیرد.

نیسان ایکس تریل در ارزیابی تعلیق و انتقال قدرت توانست در مقایسه با رقبای خود یکه تازی کند. این ارزیابی شامل مواردی چون عملکرد سیستم فرمان، مجموعه گیربکس، جلوبندی و کمک فنرها بود.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) به عنوان نماینده وزارت صنعت و تجارت و همچنین سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و تنها نهاد رسمی ارزیابی خودروسازان و واردکنندگان خودرو در کشور است که به منظور ارتقای کیفیت محصولات و حمایت از حقوق مصرف کنندگان، ارزیابی‌هایی از محصولات شرکت‌های خودروساز به انجام می‌رساند.

منبع: دنیای خودرو