شرکت مدیران خودرو از شروع طرح پیش فروش خودروهای ایکس 22 و ایکس 33 اس با قیمت قطعی، سود مشارکت 18 درصد و موعد تحویل فروردین 97 خبر داد. با موتوتل همراه باشید.

جواد اکبری، معاونت فروش برند ام وی ام شرکت مدیران خودرو اعلام کرد: با توجه به استقبال گسترده مشتریان از محصولات مدیران خودرو و با هدف فراهم آوردن شرایط متنوع برای خریداران خودرو و پاسخ گویی به نیاز فعلی بازار خودرو، پیش فروش خودروهای ایکس 33 اس و ایکس 22 با موعد تحویل فروردین ماه 97 شروع شده است.

در این طرح فروش خریداران می‌توانند برای خودروی X33 اس با پرداخت 20 درصد و X22 با پرداخت 25 درصد مبلغ اقدام به ثبت نام نمایند. هر دو خودروی مدیران خودرو با اقساط 12 ماهه بدون بهره قابل ارائه بوده و مشتریان می‌توانند با توجه به شرایط خود اقساط 18، 24، 30 و 36 ماهه را انتخاب کنند.

هم اکنون کمپین هیجان جام جهانی مدیران خودرو ادامه دارد. معاون فروش برند MVM در جریان قرعه کشی برندگان سری دوم این کمپین اعلام کرد به دلیل استقبال گسترده خریداران از این طرح و خرید خودروی 315 اسپرت اکسلنت، طرح فوق تا 22 اسفندماه تمدید شد تا 3 برنده دیگر به 6 برنده دو دوره گذشته سفر به روسیه اضافه شود.

مشتریان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات فروش محصولات و اطلاع از کمپین های در حال اجرا برای خانواده بزرگ مدیران خودرو به سایت رسمی این شرکت به آدرس www.mvmco.ir مراجعه کنند.

منبع: خبرخودرو