اخیراً تب و تاب زیادی برای خرید خودروهای شاسی بلند وجود دارد. با افزایش قیمت خودروهای وارداتی، خرید شاسی بلند لوکس چینی می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. اکنون شرایط فروش چری تیگو 7 اعلام شده است. با موتوتل همراه باشید.

بازار خودروی کشور در ماه‌های اخیر با بسته شدن سامانه ثبت سفارش، افزایش میزان تعرفه خودروهای وارداتی و افزایش قیمت ارز نوسانات زیادی را تجربه کرد.

اکنون خودروهای وارداتی با افزایش قیمت بی‌سابقه‌ای مواجه شده‌اند و در دسترس خیلی از مشتریان نیستند. این افزایش قیمت عرصه را برای لوکس‌ترین خودروی چینی که به تازگی رقابت خود را با کره‌ای‌ها، ژاپنی‌ها و اروپائی‌ها آغاز کرده بازتر می‌کند.

در حال حاضر تعداد زیادی چری تیگو 7 در خیابان‌ها دیده می‌شود. روند افزایش فروش این خودرو نشان از آن دارد خیلی از مشتریان به دنبال یک شاسی بلند لوکس و اسپرت هستند و شاید قبلاً خواستار شاسی بلندهای لوکس کره‌ای بوده‌اند.

با نزدیک شدن به سال 97، تب خرید خودرو در بازار کشورمان بالا گرفته و به جز آپشن های یک خودرو شرایط فروش مناسب و زمان تحویل از فاکتورهایی است که اگر مدیران خودرو همانند قبل بتواند به آن پایبند باشد می‌تواند برگ برنده‌ای برای تیگو 7 تلقی شود.

منبع: خبرخودرو