پارس خودرو طرح پیش فروش خودروی ساندرو استپ وی را در روز 3 اسفند آغاز کرد و رکورد فروش این خودرو در دو و نیم ساعت شکسته شد. با موتوتل همراه باشید.

شرکت پارس خودرو اعلام کرد علاقه‌مندان می‌توانند اقدام به ثبت نام ساندرو استپ وی با موعد تحویل مهر و آبان سال آینده و سود مشارکت 15 درصد نمایند. در این طرح پیش فروش، خریداران باید مبلغ 24 تا 27 میلیون تومان را پرداخت کنند که به گفته‌ی سایپا، رکورد فروش خودرو توسط این شرکت در پیش فروش ساندرو استپ وی شکسته شد.

به گفته‌ی شرکت خودروسازی سایپا، این شرکت موفق شد در طرح پیش فروش ساندرو استپ وی تنها در دو و نیم ساعت 7500 دستگاه ساندرو استپ وی به فروش برساند. بنا بر اعلام سایپا، خریداران این خودرو نباید هیچ خودروی ساندرویی خریده باشند و با هر کد ملی نیز تنها یک خودرو ثبت می‌شود. با این تفاسیر، رکورد سایپا در حالی به دست آمده که 7500 مشتری جدید توسط این شرکت جذب شده است.

به گفته‌ی سایپا ثبت نام بدین صورت بوده که مشتریان بعد از ورود به سایت رسمی فروش، کد ملی خود را وارد کرده و سیستم بعد از بررسی کد ملی نوبت داده و شرایط بعدی را احراز می‌نموده است؛ پس این شرکت توانسته 7500 دستگاه ساندرو استپ وی را به مشتریان جدید بفروشد.

بنا بر اعلام شرکت سایپا، طرح پیش فروش ساندرو استپ وی با امنیت کامل سخت افزاری و نرم افزاری انجام شده است. همچنین نهادهای نظارتی بر ثبت نام این طرح نظارت کامل داشته و این عملیات توسط تمام نهادهای مربوطه به تائید رسیده است.

منبع: چرخان