سازمان JDPOWER هر سال در ماه فوریه "مورد اعتمادترین برند خودرو" (Vehicle Dependability Study) در آمریکا را به علاقه‌مندان این صنعت معرفی می‌کند. اکنون لکسوس به‌عنوان مورداعتمادترین خودروساز دنیا معرفی شده است. با موتوتل همراه باشید.

در لیست موسسه معتبر جی دی پاور، برندهای مطرح خودروسازی دیده می‌شوند. با توجه به بررسی‌های انجام شده و نظرسنجی از مشتریان خودروها توسط این موسسه درباره مشکلات خودروهای خریداری شده، بهترین برندها معرفی می‌شوند. بدین ترتیب با برندهای خودروسازی که در تمام مدت زمان استفاده از سوی مشتریان با کمترین مشکلات مواجه شده‌اند، آشنا می‌شویم.

بر اساس اعلام موسسه جی دی پاور، برند لوکس لکسوس موفق شد برای هفتمین سال متوالی از رقبای آمریکایی و اروپایی خود جلو بزند و به‌عنوان "مورد اعتمادترین برند خودرو سال 2018" معرفی شود.

در رتبه بندی این موسسه، چهار خودروی لکسوس و دو خودروی تویوتا توانستند به‌عنوان بهترین خودروها در کلاس‌های خود معرفی شوند و سهم بیشتری نسبت به دیگر برندهای خودرویی به دست آورند.

لکسوس CT در کلاس هاچ بک‌های کوچک توانست جایزه VDS را به دست آورد. علاوه بر آن، لکسوس RX در کلاس شاسی بلندهای متوسط لوکس برای نهمین بار، لکسوس GS در کلاس سدان های متوسط لوکس برای ششمین بار و لکسوس ES در کلاس سدان های متوسط برای هفتمین بار موفق شدند جایزه‌ی VDS را کسب کنند.

در بررسی JDPOWER، تویوتا پریوس (پرفروش‌ترین خودروی هیبریدی دنیا) برای هشتمین سال و تویوتا تاکوما در کلاس خودروهای پیکاپ متوسط برای چهارمین سال، موفق به دریافت جایزه VDS شد.

5 خودروی دیگر از برند تویوتا و لکسوس توانستند در جایگاه‌های دوم و سوم کلاس خود قرار بگیرند.

منبع: دیجیاتو