شرکت خودروسازی کرمان موتور در اطلاعیه‌ای از شرایط فروش خودروی هیوندای اکسنت خبر داد. مشتریانی که قصد خرید این محصول پرفروش را دارند، می‌توانند با پرداخت 50 میلیون تومان نسبت به ثبت نام اقدام کنند و در طرح پیش فروش ویژه اسفندماه شرکت نمایند. با موتوتل همراه باشید.

براساس اطلاعیه‌ی منتشر شده توسط کرمان موتور، علاقه‌مندان به خرید هیوندای اکسنت می‌توانند با پیش پرداخت 50 میلیون تومانی، در طرح پیش فروش خودرو با قیمت 107 میلیون تومان ثبت نام کرده و از سود مشارکت 18 درصدی کرمان موتور بهره‌مند شوند.

پیش فروش هیوندای اکسنت

خریدارانی که به هر دلیلی از خرید خود منصرف می‌شوند، از سود 15 درصدی برای بازپرداخت بهره‌مند خواهند شد، البته این مسئله به مدت زمان سپرده گذاری مشتری نزد شرکت بستگی دارد.

سند خودروهای خریداری شده در طرح پیش فروش اقساطی کرمان موتور به رهن این شرکت درمی آید و بعد از پایان اقساط تسهیلات پرداخت شده توسط شرکت، انتقال سند انجام می‌گیرد. در صورت تأخیر در تحویل خودرو، مشتری از سود ماهانه 2.5 درصدی بهره‌مند می‌شود و زمان تحویل نیز تیرماه 97 خواهد بود. مابقی مبلغ خودرو نیز در زمان صدور دعوت‌نامه مشخص می‌شود که بنا بر نظر مشتری، مبلغ باقیمانده به صورت تسهیلات تسویه خواهد شد.