به تازگی شرکت خودروسازی فولکس واگن از برنامه‌ی خود برای ساخت کراس اوور کانورتیبل مبتنی بر New T-Roc خبر داده است. احتمالاً این خودرو در نیمه دوم سال 2020 میلادی به فروش خواهد رسید. با موتوتل همراه باشید.

در ماه‌های نخست سال 2018 هستیم و فولکس واگن از برنامه خود برای ساخت خودروی کراس اوور کانورتیبل مختص خود که بر پایه‌ی New T-Roc به تولید می‌رسد، پرده برداشته و می خواهد آن را در اوایل نیمه دوم سال 2020 روانه بازار کند.

اکنون تصویری از خودروی کانورتیبل فولکس واگن منتشر شده که طراحی زیبای آن را به نمایش می‌کشد. امروزه خودروهای کراس اوور محبوبیت زیادی در بین خریداران دارند، چرا که ویژگی‌های یک خودروی شاسی بلند و سدان ترکیب شده است. احتمالاً کراس اوور کانورتیبل فولکس واگن با فروش بیشتری نسبت به بیوک کاسکادا رو به رو خواهد شد.

فولکس واگن اعلام کرد ساخت خودروی جدید در راستای برنامه‌ی آتی این شرکت برای تمایل بیشتر به سمت خودروهای کراس اوور و شاسی بلند است. این سازنده آلمانی در حدود 98 میلیون دلار هزینه کرده تا در این بازار پرهیاهو با قدرت بیشتری ظاهر شود.

به گفته‌ی دکتر هربرت دیس، مدیرعامل فولکس واگن، خودروی New T-Roc تمام استانداردهای لازم برای بخش شاسی بلندهای کامپکت را داشته و با ورود این خودرو به بازار، سبد محصولات این سازنده آلمانی تنوع بیشتری خواهد داشت.