ماموت خودرو، نماینده رسمی محصولات فولکس واگن در بازار ایران، از شرایط پیش فروش فولکس واگن پاسات و تیگوان پرده برداشت. مشتریانی که تمایل به خرید دو محصول فولکس واگن دارند، می‌توانند از روز چهارشنبه به نمایندگی‌های این شرکت مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند. با موتوتل همراه باشید.

به گفته‌ی ماموت خودرو، قیمت فولکس واگن تیگوان 320 میلیون تومان اعلام شده است. علاقه‌مندانی که به دنبال خرید این خودرو هستند می‌توانند با پرداخت 160 میلیون تومان در زمان ثبت نام، خرید خود را نهایی کنند. مابقی قیمت خودرو نیز در زمان تحویل که 60 روز بعد است، پرداخت می شود.

فولکس واگن پاسات نیز قیمت 303 میلیون تومانی دارد و مشتری می‌تواند در دو مرحله 150 و 153 میلیون تومانی، هزینه خودرو را پرداخت نماید. مرحله اول پرداخت هزینه خودرو در زمان ثبت نام و مرحله دوم در زمان تحویل خودرو است، زمان تحویل خودرو نیز 60 روز کاری اعلام شده است.

فولکس واگن تیگوان و پاسات با مدل 2018 روانه بازار می‌شود و سود مشارکت نیز 14 درصد اعلام شده است. خریدارانی که از ثبت نام خود پشیمان شده و قصد انصراف دارند، می‌توانند از سود 10 درصدی ماموت خودرو بهره‌مند شوند.

پیش فروش دو محصول فولکس واگن از امروز، 9 اسفندماه شروع شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

اولین دوره پیش فروش فولکس واگن تیگوان و پاسات در دی ماه سال جاری انجام شد اما به خاطر سودجویی دلالان و ایجاد بازار سیاه، خیلی از علاقه‌مندان موفق به خرید این خودرو نشدند. شرایط بازار به جایی رسید که قیمت این خودروها تا 400 میلیون تومان افزایش یافت و سود کلانی نصیب سودجویان شد.

امیدوار هستیم ماموت خودرو بتواند در طرح پیش فروش این خودرو، عدالت را رعایت کند تا همه بتوانند از محصولات این برند معتبر دنیا بهره‌مند شوند.