به تازگی کمپانی ولوو از خودروی بسیار زیبای S60 رونمایی کرده است. این خودروساز سوئدی پیش از این ادعا کرده بود خودروی جدیدی در تابستان سال جاری در کارولینای شمالی رونمایی خواهد کرد. با موتوتل همراه باشید.

علاقه‌مندان به این خودرو هیجان زیادی برای عرضه‌ی سدان خوش چهره ولوو دارند. اکنون تصاویر جدیدی از ولوو S60 منتشر شده و باید منتظر رونمایی عمومی آن توسط شرکت سازنده باشیم.

در پنل جلویی خودرو، جلوپنجره شش ضلعی زیبای مخصوص ولوو با علامت بزرگی از برند این شرکت دیده می‌شود. در قسمت عقبی نیز چراغ‌های C شکل، چهره‌ی خاصی به این خودرو بخشیده‌ است. قسمت عقبی به‌جز چراغ‌ها، با یک اسپویلر (باله عقبی) ثابت، یک دیفیوزر بزرگ و دو خروجی اگزوز دوقلو همراه شده است.

در درون کابین نیز شاهد داشبوردی همانند ولوو V60 هستیم. روی داشبورد نمایشگر 9 اینچی بزرگ که رسانه، ناوبری و سامانه‌های کنترلی روی آن به کار رفته به چشم می‌خورد.

ولوو S60 قطعات مشابه ای با ولوو V60 دارد و از دو موتور انتخابی هیبریدی بهره می‌برد. مدل اول موتور T6 با 30 اسب بخار (254 کیلووات) قدرت و مدل قدرتمندتر با 50 اسب بخار (37 کیلووات) قدرت روانه بازار خواهد شد. موتورهای توربویی نیز چهار سیلندر توربو هستند و قدرت قابل توجهی را در اختیار راننده قرار می‌دهند.