شرکت نگین خودرو، نماینده رسمی برند رنو در ایران، به دنبال برنامه ریزی برای عرضه رنو مگان جدید به بازار کشورمان است. قرار است محبوب‌ترین خودروی شرکت رنو تا پیش از پاییز سال جاری عرضه شود. با موتوتل همراه باشید.

جمشید حسینی، مدیرعامل نگین خودرو از بازگشت رنو مگان به بازار ایران خبر داد و گفت: خودروی پرطرفدار رنو در نیمه اول 97 عرضه خواهد شد. هم اکنون رنو مگان جدید در سه تیپ هاچ بک، سدان و استیت (استیشن) در بازار جهانی عرضه شده است. با توجه به جذابیت مدل سدان رنو مگان برای بازار ایران، مگان صندوق دار و محبوب در نیمه اول سال آینده توسط نگین خودرو وارد بازار کشورمان خواهد شد.

نگین خودرو با عرضه رنو تلیسمان و کولئوس به محبوبیت زیادی رسید و توانست در بازار خودروهای سدان و suv به فروش قابل توجهی دست یابد. اکنون قرار است رنو مگان 2018 بعد از چند سال غیبت دوباره وارد بازار شود تا پرچم‌دار محصولات رنو، فروش بیشتری برای نگین خودرو به ارمغان آورد.

به گفته‌ی مدیرعامل نگین خودرو، رنو مگان به‌عنوان پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین سدان سایز متوسط دنیا معرفی می‌شود. البته در مقایسه با رقیبان خود چون تویوتا کرولا، هیوندای النترا، کیا سراتو و سیتروئن 4، اتاق بسیار جذاب‌تر و بزرگ‌تری دارد.

انتظار می‌رود مگان 2018 فروش قابل توجهی در بازار ایران داشته باشد. لازم به ذکر است، مگان با سابقه طولانیِ حضور در بازارهای جهانی، افتخارات زیادی در کارنامه خود دارد.

مدیرعامل نگین خودرو گفت، رنو مگان 2018 با استفاده از زبان طراحی رنو، امکانات قابل توجه و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، از استقبال و محبوبیت زیادی برخوردار است.

از موفقیت‌های مگان در جدیدترین ارزیابی‌های جهانی می‌توان به جایزه فرمان طلایی اروپا در سال 2016، جایزه بهترین خودروی سایز متوسط سال 2016 و جایزه بهترین خودروی خانوادگی سال 2017 اشاره کرد. اکنون باید منتظر عرضه مگان جدید به بازار ایران بمانیم تا باز هم به رقیبی سرسخت برای سدان های وارداتی تبدیل شود و خاطره مگان را در بین خانواده‌های ایرانی زنده کند.