قرار است برند خوش‌نام مینی وارد بازار ایران شود. براین اساس، عضو دیگر شرکت خودروسازی BMW توسط شرکت پرشیا خودرو عرضه می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند خودروهای جذاب و مدرن این برند اصیل را از شرکت پرشیا خودرو خریداری کنند. با موتوتل همراه باشید.

برند مینی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌های خودروسازی در سال‌های اخیر به‌حساب می‌آید. این برند در سال 1959 میلادی راه اندازی شد و در واقع نیاز بازار به خودروهای کم مصرف و با بازدهی بالا بود که باعث ایجاد این برند اصیل و خوش‌نام شد. این برند 59 ساله توانست افتخارات زیادی به دست آورد و در سال 1994 توسط شرکت خودروسازی BMW آلمان خریداری شد. در 18 سال مالکیت این شرکت، مینی با پیشرفت‌های خوبی همراه شد و توانست 9 مدل خودروی مختلف وارد بازارهای جهانی کند.

پرشیا خودرو با یک دهه فعالیت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای BMW، موفق شد امکان عرضه برند مینی را در بازار کشورمان مهیا کند. اکنون قرار است سه مدل محبوب از برند MINI به زودی توسط پرشیا خودرو رونمایی شود و پس از آن در دفتر مرکزی و نمایندگی‌های منتخب آن در سراسر کشور عرضه گردد.

شرکت پرشیا خودرو با داشتن نمایندگی‌های مختلف در سراسر کشور و تجربه موفق در زمینه فروش محصولات برند BMW، برنامه‌ی استراتژیکی درنظر گرفته تا علاقه‌مندان به این برند بتوانند با خیال راحت از خودروهای جذاب و مدرن مینی استفاده کنند.