به روزهای پایانی سال نزدیک هستیم و بیشتر شرکت‌های خودروسازی از اجرای طرح‌های مختلف فروش و پیش فروش محصولات خود خبر داده‌اند. اکنون شرکت ایران خودرو از جدیدترین مدل طراحی سمند رونمایی کرده که قرار است در سال آینده وارد بازار شود. با موتوتل همراه باشید.

تصاویری از جدیدترین طراحی سمند منتشر شده که برای سال آینده در حال آماده سازی است. بنا بر تصاویر منتشر شده، می‌توان ادعا کرد طراحی سمند مدل 97 پیشرفت بسیار خوبی داشته است.

شرکت ایران خودرو در طراحی جدید سمند تلاش کرده تغییرات قابل قبولی در طراحی ظاهری این خودرو اعمال کند و تا حد زیادی هم به هدف خود رسیده است. اکنون طراحی کابین داخلی سمند مدل 97 تغییرات قابل توجهی داشته که از جمله این تغییرات می‌توان به تغییر در داشبورد این خودرو اشاره کرد که همانند مدل گران قیمت خانواده سمند به نظر می‌رسد. البته علت این تغییر بیشتر از اینکه به خاطر جذاب‌تر کردن خودرو باشد، برای تعبیه بهتر کیسه هوای سرنشین و راننده است.

سمند مدل 97

سمند مدل 97

در مدل جدید سمند شاهد تغییراتی در سپر جلو و عقب، چراغ‌های جلو و عقب، نمای داخلی کابین و رینگ‌های آلومینیومی هستیم.

قبلاً شاهد تغییرات قابل توجهی در پژو 405 بوده‌ایم و اکنون می‌توان پیش بینی کرد مدل جدید سمند با استقبال خوبی از جانب مشتریان روبه رو خواهد شد.

ایران خودرو جزئیات زیادی از این خودرو منتشر نکرده و هنوز قیمت دقیق آن نیز اعلام نشده است. اما با توجه به سابقه شرکت خودروسازی ایران خودرو، احتمالاً شاهد تفاوت قیمت قابل توجهی در این مدل خواهیم بود.