شرکت ایران خودرو بخشی برای ساخت خودروهای سفارشی دارد که به آپشن های خاصی مجهز شده و برای مشتریانی که نیاز به خودروهایی با آپشن های خاص دارند، استفاده می‌شود. اکنون مدیرعامل شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) از آغاز تولید پژو 2008 با آپشن های ویژه خبر داده است. با موتوتل همراه باشید.

کیوان وزیری، مدیرعامل شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) در مصاحبه‌ای اعلام کرد: تولید خودروی پژو 2008 در ایران با همکاری ایران خودرو و پژو در شرکت ایکاپ انجام می‌شود. با توجه به تولید منظم این خودرو تصمیم بر آن شد به مرحله‌ی تولید سفارشی پژو 2008 وارد شویم. برای این منظور، تمام قطعاتی که می‌توان به‌عنوان آپشن در این خودرو در نظر گرفت را شناسایی کرده و در سه بخش مکانیکی، الکترونیکی و تزئینی تقسیم کردیم که به‌عنوان آپشن برای پژو 2008 به کار می‌رود.

آپشن های خاص پژو 2008

او در ادامه گفت: تمام آپشن های ویژه این خودرو توسط شرکت آپکو تأمین می‌شود و تمامی قطعات تأییدیه اروپا را به دست آورده و از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا بهره می‌برد. گارانتی محصولات و آپشن های این خودرو نیز برعهده ی ماست و لازم است مشتریان از این موضوع مطلع باشند.

وزیری اظهار کرد: ما برای قطعات آپشن های پژو 2008 برنامه ریزی کردیم و هم اکنون قطعات این خودرو در 75 نمایندگی آپکو در سراسر کشور موجود است و مشتریان می‌توانند نسبت به خرید اقدام کنند. با به‌کارگیری آپشن های موجود روی پژو 2008، این خودرو به یک خودروی درجه یک در سطح اروپا تبدیل خواهد شد که اتفاق قابل توجهی است.

مدیرعامل آپکو در پایان گفت: 110 آپشن مختلف برای پژو 2008 وجود دارد و مطمئن هستیم با نصب آن‌ها سهم قابل توجهی از بازار را به دست خواهیم آورد. در نظر داریم آپشن های مختلفی نیز روی پژو 301 و 508 نصب کنیم.