شرکت ایران خودرو در اطلاعیه‌ی جدید خود شرایط فروش نقد و اقساط پژو 508 را اعلام کرد. براساس این اطلاعیه، مشتریان می‌توانند از تسهیلات ارائه شده توسط ایران خودرو استفاده کرده و پژو 508 را با تخفیفات ویژه خریداری کنند. با موتوتل همراه باشید.

ایکاپ به‌عنوان شرکت مشترک ایران خودرو و پژو، از شروع طرح فروش پژو 508 خبر داد. هم اکنون مشتریان می‌توانند از امروز برای ثبت نام در این طرح اقدام کرده و مراحل خرید پژو 508 را تکمیل کنند. به گفته‌ی ایکاپ، ثبت نام محصول جدید ایران خودرو تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت و بعد از تکمیل ظرفیت، ثبت نام به پایان می‌رسد.

طبق اطلاعات مندرج در اطلاعیه شرکت ایران خودرو، ثبت نام اینترنتی بوده و مشتری پس از پرداخت مبلغ تعیین شده، گواهی خرید خود را دریافت می‌کند. چک‌های این طرح فروش نیز در وجه شرکت ایکاپ صادر خواهد شد.

تمام خودروهای تحویل داده شده در رهن ایران خودرو بوده و بعد از اتمام اقساط، به نام مشتری منتقل می‌شود. مشتری می‌تواند در موعد مقرر با مراجعه به نمایندگی‌های منتخب ایکاپ نسبت به تحویل خودروی خریداری شده اقدام کند.

قیمت پژو 508 در این طرح فروش، 229 میلیون تومان اعلام شده و مشتریان با شرکت در طرح خرید نقدی می‌توانند از تخفیف 5 میلیون تومانی بهره‌مند شوند. با خرید نقدی، این خودرو 10 روز تحویل داده می‌شود و تحویل خودرو در طرح اقساطی نیز 15 روزه است.

خریداران برای شرکت در طرح فروش اقساطی باید پیش پرداخت 144 میلیون تومانی را واریز کنند و مابقی مبلغ در اقساط 24 ماهه و در 4 چک 6 ماهه به مبلغ 26 میلیون و 200 هزار تومان از او دریافت می‌گردد.

پژو 508 در طرح فروش نقد و اقساطی در رنگ‌های سفید، نقره‌ای، مشکی، ذغالی و خاکستری عرضه می‌شود.