هنوز کمتر از یک هفته زمان از پیش فروش پژو 207i صندوق دار اتوماتیک باقی مانده، اما تعدادی از مدل‌های این خودرو با پلاک در شهر دیده شده است. با موتوتل همراه باشید.

پژو 207i صندوقدار اتوماتیک شباهت زیادی به 206 صندوقدار دارد اما از نظر ظاهری نسبت به مدل قدیمی ایران خودرو، کمی متفاوت است.

پژو 207i صندوقدار اتوماتیک از موتور کم مصرف TU5 با قدرت 105 اسب بخار و گشتاور 142 نیوتن متر بهره می‌برد و با مجهز شدن به گیربکس اتوماتیک (AL4) روانه بازار خواهد شد.

امکانات و آپشن های پژو 207i صندوقدار اتوماتیک شامل فرمان برقی، سیستم مالتی مدیا از جمله DVD، USB و بلوتوث، سیستم رهیاب ماهواره‌ای، غربیلک فرمان با کلیدهای کنترلی، کروز کنترل، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، دوربین دید عقب، سنسور دنده عقب، چراغ‌های جدید جلو، چراغ‌های روشنایی در روز، آینه‌های جانبی تاشونده و اسپویلر عقب است.

خودروی جدید ایران خودرو با قیمت 55 میلیون تومان ثبت نام می‌شود اما با توجه به استقبال گسترده متقاضیان این خودرو و تکمیل ظرفیت آن، احتمال دارد در سال 97 قیمت بازار آن به 65 میلیون تومان برسد؛ البته هم اکنون حواله‌های این خودرو با قیمت بسیار بالایی در بازار ارائه می‌شود.

پژو 207i

پژو 207i

پژو 207i