خودروی کیا Ceed اسپرت واگن که نسخه‌ی استیشن کیا Ceed به حساب می‌آید، بالاخره در نمایشگاه خودروی ژنو نمایش داده شد. این خودروی استیشن واگن بخش‌های مشابهی با مدل هاچ بک کیا Ceed دارد. تفاوت دو خودرو از ستون B به بعد آغاز می‌شود و مدل اسپرت واگن بخش عقب بزرگ‌تری به نسبت مدل هاچ بک دارد که این افزایش ابعاد به معنای فضای بار بزرگ‌تر است. با موتوتل همراه باشید.

جالب است بدانید، طراحی بخش عقب کیا Ceed اسپرت واگن بسیار شبیه به محصولات بی ام و است و احتمالاً با دیدن این خودرو به یاد بی ام و سری 6 گرن کوپه می‌افتید.

کیا سید اسپرت واگن

البته درون کابین کیا Ceed اسپرت واگن بسیار شبیه به مدل هاچ بک است. این خودرو در تیپ‌های مختلف امکانات مناسبی دارد و نمایشگر بزرگی روی کنسول مرکزی آن نصب شده است. مدل‌های فول این خودرو دارای امکاناتی چون گرم‌کن صندلی‌های جلو و عقب، سردکن صندلی‌های جلو، تهویه خودکار دوگانه، شارژر تلفن همراه بدون سیم و سیستم انتخاب حالت‌های مختلف رانندگی است.

موتور به کاررفته در کیا Ceed اسپرت واگن مشابه با مدل هاچ بک است که شامل موتور 1 لیتری توربو با قدرت 118 اسب بخار، موتور 1.4 لیتری توربو با قدرت 138 اسب بخار و موتور 1.4 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 100 اسب بخار هستند.

کمپانی کیا از جمله خودروسازانی است که خودروهای دیزلی تولید می‌کند. اکنون کیا Ceed اسپرت واگن با موتور 1.6 لیتری دیزلی با قدرت 113 و 134 اسب بخار قابل عرضه است.

کیا سید اسپرت واگن

کیا به‌زودی خودروی Ceed اسپرت واگن را به بازار اروپا عرضه می‌کند و احتمالاً مدل اسپرت کیا Ceed هاچ بک نیز پس از آن روانه بازار خواهد شد. علاوه بر آن، کیا موتورز قصد دارد یک خودروی اس یو وی را روی پلتفرم کیا Ceed تولید و عرضه کند.

کیا سید اسپرت واگن