با برپایی هشتاد و هشتمین نمایشگاه خودروی ژنو، کمپانی لکسوس با مدل‌های جدید و جذاب لکسوس UX 250h و UX 200 وارد این نمایشگاه شد. با موتوتل همراه باشید.

خودروی جذاب و هیجان انگیز ژاپنی دارای زبان طراحی ویژه لکسوس بوده و از عناصر طراحی شکسته در چراغ‌های جلو، مه شکن و جلوپنجره بهره می‌برد. البته این خودروساز ژاپنی کمی در طراحی محصول خود محافظه کاری کرده؛ زیرا این خطوط به نسبت مدل‌های IS و NX نرم‌تر هستند و شرکت سازنده سعی نکرده، المان‌های طراحی را کمی تیزتر طراحی کند.

به کار رفتن حرف h در عنوان خودروهای لکسوس به معنای هیبرید (Hybrid) است؛ پس UX 250h نیز از این قاعده بی‌نصیب نیست. محصول جدید لکسوس به موتور برقی و بنزینی مجهز شده است. این خودرو از مدل UX 200 برابر 176 اسب بخار قدرتمندتر است. مدل UX 200 به پیشرانه 4 سیلندر با حجم 2 لیتر مجهز شده و قادر به تولید حداکثر توان 168 اسب بخار است. این پیشرانه جدید در محصولات لکسوس به کار می‌رود و در حدود 40 درصد نسبت به مدل‌های قبلی از نظر ترمودینامیکی بهینه‌تر است.

UX عنوان سری جدید محصولات شرکت لکسوس است که برای نخستین بار در نمایشگاه خودرو ژنو 2018 رونمایی شد. این خودرو در کلاس کراس اوور کوچک شهری لوکس قرار دارد. UX از عبارت Urban Explorer گرفته شده که به معنی یک خودروی مناسب شهری است.

خودروی لکسوس UX

خودروی لکسوس UX

خودروی لکسوس UX