بازار خودروهای وارداتی رکورد بسیار شدیدی را تجربه کرد و خیلی از شرکت‌های واردکننده نسبت به ارائه‌ی تسهیلات مختلف برای فروش محصولات خود اقدام کرده‌اند. اکنون رامک خودرو به دنبال استقبال گسترده خریداران، به افزایش قیمت سانگ یانگ رکستون G4 اقدام کرده که سبب متعجب شدن اهالی صنعت خودرو شده است. با موتوتل همراه باشید.

به گفته‌ی شرکت رامک خودرو، سانگ یانگ رکستون G4 که در مرحله‌ی اول با استقبال بی‌نظیر مشتریان همراه بود، در طرح فروش جدید با قیمت 303 میلیون و 500 هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. اکنون این طرح اجرا شده و مشتریان قادر به ثبت نام و خرید سانگ یانگ رکستون G4 خواهند بود.

رامک خودرو، نماینده رسمی محصولات سانگ یانگ کره جنوبی، در بهمن ماه سال 96 قیمت سانگ یانگ رکستون G4 را 296 میلیون تومان اعلام کرد؛ اما اکنون قیمت این خودرو افزایش یافته و با افزایش 7 میلیون تومانی در اسفندماه 96 به فروش می‌رسد.

طبق اطلاعیه رامک خودرو، تمام خودروهای عرضه شده مدل 2018 بوده و قیمت اعلامی نیز به صورت پایه بوده و مالیات و دیگر هزینه‌های جانبی در آن لحاظ نشده است. طبق اعلام رامک خودرو، قیمت نهایی این خودرو 303 میلیون تومان خواهد بود که به صورت فروش نقدی و پیش فروش در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.