شرکت خودروسازی بهمن در اطلاعیه‌ی جدید خود از شرایط فروش نقد و اقساط مزدا 3 تیپ 4 با مدل 97 پرده برداشت. بر این اساس، مشتریان می‌توانند با پرداخت مبلغی از تسهیلات ارائه شده بهمن استفاده کرده و خودروی خود را به صورت فوری تحویل بگیرند. با موتوتل همراه باشید.

براساس اطلاعیه جدید گروه خودروسازی بهمن، مزدا 3 تیپ 4 با مدل 97 به دست مشتریان می‌رسد و مدت زمان تحویل آن 10 روزه است. این خودرو با رنگ سفید ارائه می‌شود و رنگ‌های دیگر در این طرح فروش موجود نیست.

هم اکنون مشتریان می‌توانند از دو طرح مختلف برای خرید اقساطی مزدا 3 تیپ 4 بهره‌مند شوند. در طرح اول، متقاضیان می توانند با پرداخت مبلغ 70 میلیون تومان که شامل بیمه بدنه و مالیات است، از تسهیلات 36 ماهه این شرکت استفاده کرده و با پرداخت اقساط ماهانه 3 میلیون و 289 هزار تومانی سوار این خودرو شوند. البته خریداران در این طرح باید یک ضامن به شرکت بهمن معرفی کنند.

مزدا3 تیپ 4

در طرح دوم گروه خودروسازی بهمن، مشتریان با پرداخت مبلغ 90 میلیون تومان نسبت به ثبت نام مزدا 3 تیپ 4 اقدام خواهند کرد. در این طرح، تسهیلات 36 ماهه با اقساط ماهانه 2 میلیون و 460 هزار تومان ارائه می‌شود. به گفته‌ی شرکت بهمن نیازی به معرفی ضامن نبوده و اعطای تسهیلات تنها با مدارک شخصی انجام می‌شود.