بورگوارد، از برندهای تازه وارد به بازار خودروی کشورمان است که توانسته توجه خریداران ایرانی را به خود جلب کند. اکنون نماینده رسمی این برند قیمت بورگوارد BX5 را اعلام کرده است. با موتوتل همراه باشید.

با توجه به نوع خودروهای وارداتی بورگوارد و سابقه این برند در بازارهای جهانی، استقبال خوبی از خودروهای بورگوارد در بازار ایران به عمل آمده است.

کیان موتور، نماینده رسمی محصولات بورگوارد در ایران، چند روز پیش اولین محصول این برند را رونمایی کرد. اکنون بورگوارد BX5 به‌عنوان محصول بعدی برند، قیمت گذاری شده و مشتریان باید برای خرید این خودرو مبلغ 239 میلیون تومان پرداخت کنند.

بورگوارد BX5 از جمله خودروهای کراس اوور کامپکت است که اندازه‌ی آن همانند یک شاسی بلند بزرگ نخواهد بود اما با توجه به نوع طراحی آن، فضای درونی خودرو مناسب بوده و سرنشینان جای کافی دارند. طراحی داخلی بورگوارد BX5 قابل قبول است اما فضای صندوق کمی کوچک است و از این نظر مورد قبول خریداران نخواهد بود.

این خودرو از موتور 1.8 لیتری با قدرت 190 اسب بخار و گشتاور 280 نیوتن متر بهره می‌برد و این مشخصات برای بازار ایران در نظر گرفته شده است. بورگوارد BX5 دارای تمامی سیستم‌های امنیتی ترمز و داخل خودرو بوده و آپشن های زیادی دارد. نسخه Ultimate بورگوارد BX5 کامل‌ترین نسخه از نظر آپشن های رفاهی و ایمنی در برند بورگوارد است.