در حالی که روزهای پایانی سال را پشت سر می‌گذاریم، همچنان خودروسازان داخلی به دنبال ارائه طرح‌های فروش و پیش فروش محصولات خود هستند و هر روز از طرح‌های متنوعی پرده بر می‌دارند. اکنون در جدیدترین خبر، ایران خودرو شرایط فروش فوری پژو 206 تیپ 2 را اعلام کرده که به صورت تحویل فوری ثبت نام می‌شود. با موتوتل همراه باشید.

در جدیدترین اطلاعیه منتشر شده توسط ایران خودرو، متقاضیانی که به دنبال خرید این خودرو هستند می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت و نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند. شرایط فروش پژو 206 تیپ 2 به صورت نقد و فوری بوده و هیچ تسهیلاتی برای آن لحاظ نشده است.

شرایط فروش این خودرو از روز 26 اسفندماه آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. بعد از اتمام ظرفیت، ثبت نام بسته شده و امکان خرید وجود نخواهد داشت. در این طرح، مشتریان می‌توانند پژو 206 تیپ 2 را از بین رنگ‌های سفید، خاکستری، مشکی و نقره‌ای انتخاب کنند.

قیمت خودروی مذکور 33 میلیون و 779 هزار تومان است و هزینه‌های جانبی نیز به آن افزوده خواهد شد. زمان تحویل این خودرو، 30 روزه بوده و ثبت نام براساس اولویت انجام می‌شود.

یکی از شرایط این طرح فروش، عدم امکان تنظیم صلح نامه است تا مشتریان امکان فروش حواله را نداشته باشند.