محسن جهرودی، در طی مراسم تحویل 2000 دستگاه خودروی تجاری سایپا دیزل اعلام کرد: به دنبال توافق با رنو هستیم تا خودروی کوئید را به تولید برسانیم. مدل پایه این خودرو قیمت 30 میلیون تومان خواهد داشت و روی این پلتفرم، شش مدل خودروی مختلف تولید می‌شود. با موتوتل همراه باشید.

او در پاسخ به اینکه آیا شرط شما برای واگذاری سایت بن رو در اختیار گرفتن تولید خودروی کوئید است اعلام کرد: هیچ اتفاقی نمی‌افتد، مگر اینکه رنو کوئید را در همکاری با سایپا تولید کند و شرط همکاری ما با رنو در اختیار گرفتن پلتفرم کوئید است.

او در پاسخ به اینکه کدام خودروی داخلی استانداردهای 85 گانه جدید را به دست آورده است، اعلام کرد: این خودرو C3 است که محصول مشترک با سیتروئن است و عرضه‌ی آن از سال آینده شروع خواهد شد.

او درباره از رده خارج شدن پراید گفت: هدف ما جایگزین کردن پراید است البته باید در نظر گرفت تقاضای بالایی برای این خودرو وجود دارد.

جهرودی با اعلام اینکه در سایپا تنها 49 هزار پرسنل داریم، اظهار کرد: قصد داریم تولید این خودرو را کاهش داده و با دیگر محصولات جایگزین نماییم. هم اکنون تولید پراید به حدود 25 درصد محصولات کاهش یافته که رقم بسیار قابل ملاحظه‌ای است.