چند هفته‌ی قبل، همایش بزرگ صنعت خودرو در کشورمان برگزار شد و خیلی از برندهای معتبر خودروسازی دنیا در آن حضور یافتند. خیلی از خودروسازان داخلی توانستند با شرکت‌های بزرگ به توافق برسند و وعده حضور آن‌ها و سرمایه گذاری در بخش خودروی کشور را گرفتند که یکی از این توافقات برای رونمایی هیوندای اکسنت جدید کرمان موتور بود که توسط معاون اول رئیس جمهور رونمایی شد. با موتوتل همراه باشید.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در محل کارخانه کرمان موتور حاضر شد و از هیوندای اکسنت جدید این شرکت پرده برداشت. معاون اول رئیس جمهور از پیشرفت کرمان موتور در زمینه داخلی سازی خودروهای خارجی نیز بازدید کرد. علاوه بر آن، جهانگیری از خط تولید هیوندای النترا، اکسنت و ... نیز بازدید به عمل آورد.

کرمان موتور موفق شده رضایت شرکت هیوندای برای سرمایه گذاری در بازار ایران را به دست آورد. بنا بر اخبار منتشر شده توسط این شرکت، در سال‌های آینده و در صورت عدم ایجاد هر گونه مشکلی در روابط تجاری ایران، کمپانی هیوندای کشورمان را مبدأ صادرات محصولات خود به برخی کشورها قرار خواهد داد که در صورت اجرای آن باید انتظار تولید بهتر و بیشتری از هیوندای را در بازار کشورمان داشته باشیم.