نیسان قشقایی با پیشرفته‌ترین سیستم کمک رانندگی نیسان یعنی ProPilot ارائه می‌شود و خریداران این خودرو می‌توانند کراس اوور جدید را با مجهز شدن به این سیستم خریداری کنند. با موتوتل همراه باشید.

سیستم ProPilot با قیمت 795 پوند در تیپ‌های Tekna و +Tekna نیسان قشقایی عرضه می‌شود. این خودروها به موتور دیزلی dCi 130 و گیربکس ضریب متغیر مجهز شده و قیمت پایه‌ی آن از 31 هزار و 275 پوند شروع می‌شود.

به گفته‌ی مدیر بخش اروپایی نیسان، اضافه شدن سیستم ProPilot به تجهیزات نیسان قشقایی باعث تقویت موقعیت این خودروی کراس اوور در بازار اروپا خواهد شد. ارائه‌ی این سیستم به مشتریان از برنامه‌های شرکت نیسان برای افزایش راحتی رانندگان و استفاده از سیستم‌های پیشرفته در آینده است. سیستم ProPilot قادر است کنترل بخش‌هایی چون فرمان، پدال گاز و ترمز را به عهده بگیرد.

سیستم ProPilot در بزرگراه‌ها یا جاده‌های تک بانده و در سرعت‌های پایین و بالا عمل می‌کند. مدل dCi 130 نیسان قشقایی به همراه گیربکس دستی می‌تواند با قیمت 495 پوند به Drive Assist Pack مجهز شود که شامل رادار بین خطوط هوشمند، کروز کنترل هوشمند و سیستم کمکی رانندگی میان خطوط است و این قدرت را دارد تا خودرو را به طور کامل متوقف کرده و دوباره به حرکت درآورد.

با ورود سیستم ProPilot به بازار انگلیس، شرکت نیسان کامل‌ترین مدل قشقایی را با نام Pilot One Edition معرفی کرده که قیمت 33 هزار و 385 پوند (در حدود 200 میلیون تومان) دارد. این خودرو به طور استاندارد به سیستم ProPilot مجهز شده و برای بدنه آن یک رنگ سفید جدید در نظر گرفته شده است.

خودروی قشقایی به تودوزی چرم ناپا، پدال‌های تعویض دنده و نشان Pilot One Edition مجهز خواهد شد.

خودروی نیسان قشقایی