شرکت‌های خودروسازی در ایام نوروز هم حضور فعالی در بازار خودروی کشور داشتند که از آن جمله می‌توان به ارائه خدمات امدادی و خدمات پس از فروش اشاره کرد. در این راستا، شرکت‌های خودروسازی از طرح‌های فروش متنوعی پرده برداشتند که طرح فروش خودروی بسترن B30 از جمله آن‌هاست که توسط گروه بهمن ارائه شده است. با موتوتل همراه باشید.

براساس شرایط اعلام شده توسط شرکت خودروسازی بهمن، بسترن B30 در دو موعد خرداد و تیرماه جاری عرضه می‌شود. در هر دو موعد تحویل، امکان انتخاب دو نوع پرداخت وجود دارد و مشتری می‌تواند با توجه به نقدینگی خود از این طرح‌ها استفاده کند. در طرح اول می‌توانید با پرداخت 25 میلیون تومان ثبت نام خود را نهایی کنید و بدون نیاز به پرداخت دوم، تنها مابه‌التفاوت را در زمان تحویل خودرو به شرکت بپردازید.

در طرح دوم، خریدار باید با پرداخت 15 میلیون تومان ثبت نام نماید و در نیمه دوم اردیبهشت ماه نیز 10 میلیون دیگر به شرکت بهمن پرداخت کند. مابقی قیمت خودرو نیز در زمان تحویل دریافت خواهد شد.

بسترن B30

در موعد تحویل تیرماه، موعد پرداخت مرحله دوم نیمه خردادماه اعلام شده است. خریداران با ثبت نام در این طرح، از سود مشارکت 16 درصدی بهره‌مند خواهند شد و مشتریانی که از خرید خود منصرف شوند می‌توانند از سود 12 درصدی برای سپرده خود استفاده کنند.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده توسط گروه بهمن، بسترن B30 در رنگ بندی سربی، سفید و مشکی ارائه خواهد شد. اکنون این طرح در حال اجراست و علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های شرکت بهمن نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.