کمپانی تسلا اعلام کرده، به دنبال افزایش تولید خودروی تسلا مدل 3 است. بنا بر گزارش‌های منتشر شده، ایلان ماسک با ارسال ایمیل به چند رسانه مختلف از افزایش تولید تسلا مدل 3 خبر داده است. به گفته‌ی مدیرعامل تسلا، هم اکنون تولید تسلا مدل 3 از مرز 2000 دستگاه گذر کرده است. با موتوتل همراه باشید.

خبر افزایش تولید تسلا مدل 3 حاوی دو نکته مهم است؛ اول اینکه تولید این خودرو نسبت به سال 2017 کاهش یافته است که بی‌دلیل هم نیست. موفقیت دوباره تسلا بعد از افت شدید سهام تسلا طی 7 سال اخیر به دست آمده است. افت سهام تسلا سبب شد سؤالات زیادی در مورد مشکلات مالی این خودروساز مطرح شود؛ اما این پایان ماجرا نبود و هفته‌ی گذشته، تسلا تعداد زیادی از خودروهای خود را فراخوان کرد. مدت زیادی طول نکشید که خبر تصادف هولناک تسلا مدل x در کالیفرنیا سر و صدا به پا کرد؛ زیرا خودرو در حالت رانندگی دچار این سانحه شده بود. اکنون تسلا می‌خواهد به این اتفاقات پایان دهد و با افزایش تولید تسلا مدل 3 دوباره پرآوازه شود.

کمپانی تسلا در نظر دارد به حداکثر تولید 2500 دستگاه در هفته طی سه ماهه نخست سال 2018 دست یابد. با انتشار این خبر خوشحال کننده، احتمال دارد خودروساز آمریکایی در مسیر پیشرفت قرار گیرد و رکود خوبی از خود به جا بگذارد. نظر شما درباره عملکرد تسلا و محصولات این سازنده آمریکایی چیست؟