هنوز خبر دقیقی از قیمت خودروی کوییک سایپا در دست نیست. رضا شیوا در آخرین اطلاعیه خود پیرامون تعیین تکلیف قیمت نهایی کوییک گفت: به دلیل تعطیلات نوروزی نتوانستیم به جمع بندی دقیقی برای قیمت این خودرو دست پیدا کنیم اما قطعاً این موضوع از 18 فروردین ماه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. با موتوتل همراه باشید.

او درباره قیمت نهایی کوییک گفت: تا دو هفته آتی قیمت این خودرو مشخص خواهد شد. رئیس شورای رقابت در پاسخ به این سؤال که روند بررسی دستورالعمل قیمت گذاری خودرو و اعلام قیمت‌های جدید انواع خودرو در سال 97 آغاز شده یا خیر، عنوان کرد: شورای رقابت نامه‌ای به بانک مرکزی جهت اعلام نرخ تورم بخشی ارسال کرده که با کسب اطلاعات لازم از شرکت‌های خودروسازی و جمع بندی شورای رقابت قیمت‌های جدید خودرو اعلام خواهد شد.

بنا بر اعلام شرکت سایپا، فروش نقدی و پیش فروش خودروی کوییک از اواخر دی ماه 96 کلید خورد. سایپا به نمایندگی‌های فروش برای ارائه کوییک دنده‌ای ساده قمت 32 میلیون و 900 هزار تومان، اتوماتیک فول 39 میلیون و 800 هزار تومان و اتوماتیک فول پلاس 42 میلیون تومان را پیشنهاد داده اما قیمت نهایی این خودروها بعد از تائید شورای رقابت در دعوت‌نامه‌ها اعلام می‌شود.

رضا شیوا درباره تعیین تکلیف مشتریانی که این خودرو را خریداری کرده‌اند، گفت: هنوز قیمت نهایی خودروی کوییک مشخص نیست اما در صورتی که شورای رقابت قیمت کمتری را برای این خودرو پیشنهاد دهد سایپا باید مابقی مبلغ را به خریداران برگرداند.