شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی محصولات شرکت خودروسازی نیسان در ایران، از قیمت جدید نیسان جوک به‌عنوان پرفروش‌ترین محصول این برند پرده برداشت. با موتوتل همراه باشید.

اخیراً بازار خودروی کشور روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر می‌گذارد. یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت نیسان جوک، بالا رفتن قیمت ارز است.

جهان نوین آریا، نماینده رسمی محصولات نیسان در ایران، قیمت جدید نیسان جوک را اعلام کرد که در برخی مدل‌ها با افزایش قیمت 10 تا 15 میلیون تومانی رو به رو است.

نیسان جوک توربو که در اسفندماه سال گذشته با قیمت 230 میلیون تومان عرضه می‌شد، هم اکنون با قیمت 245 میلیون تومان در مقابل خریداران قرار دارد.

مدل پلاتینیوم نیسان جوک نیز در اسفندماه با قیمت 179 میلیون تومان عرضه شد و اکنون شاهد افزایش قیمت 10 میلیون تومانی بوده و این خودرو با قیمت 189 میلیون تومان در اختیار مشتریان قرار دارد.

جدیدترین مدل این خودروی پرطرفدار نیز اسکای پک است که با قیمت 178 میلیون تومان در بازار خودروی کشورمان حضور دارد. این در حالی است که شاهد افزایش 10 میلیون تومانی این مدل هستیم؛ چرا که در اسفندماه با قیمت 168 میلیون تومان عرضه می‌شد.

با توجه به عدم کاهش تعرفه واردات و افزایش قیمت ارز، احتمالاً این آخرین اطلاعیه منتشر شده توسط شرکت‌های واردکننده برای افزایش قیمت نبوده و شاهد افزایش قیمت بیشتری خواهیم بود.