علاقه‌مندان به خودروهای فراری تمایل ندارند یک خودروی شاسی بلند توسط این سازنده ایتالیایی ساخته شود، اما خبر بدتر برای طرفداران فراری این است که احتمالاً این شاسی بلند هیبریدی نیز خواهد بود. با موتوتل همراه باشید.

سرجیو مارچیونه، مدیرعامل فراری، در اوایل سال جاری اعلام کرد یک شاسی بلند در دست تولید است و احتمالاً در سال 2019 یا 2020 میلادی عرضه خواهد شد. اکنون جدیدترین اخبار اعلام می‌کند، احتمالاً این خودرو به نیرومحرکه هیبریدی مجهز خواهد شد زیرا این خودروساز ایتالیایی به دنبال برقی سازی است. مارچیونه در جریان نمایشگاه خودروی ژنو 2018 اعلام کرد برخلاف سیستم لافراری که برای ارتقای عملکرد به کار می‌رود، مدل هیبریدی بعدی این شرکت سنتی‌تر خواهد بود.

مارچیونه اعلام کرد: "من به طور علنی اعلام کردم به برقی سازی خودروهای خود متمایل شده‌ایم و آن را در محصولاتمان به کار خواهیم برد. تصور من این است، مدل هیبریدی بعدی باید سنتی‌تر باشد و نقش متفاوتی را ایفا کند."

در حال حاضر، این خودروساز ایتالیایی به دنبال تست مدل‌های اولیه است و به تازگی یک فراری 488 در مرکز تست Fiorano فراری در مرحله تست دیده شده است. هنوز نمی‌دانیم نیرومحرکه هیبریدی به کار رفته در فراری 488 همان نسخه‌ای است که در شاسی بلند جدید به کار خواهد رفت یا نه.

اطلاعات محدودی پیرامون شاسی بلند فراری منتشر شده اما مارچیونه ادعا کرده این خودرو سریع‌ترین شاسی بلند موجود در بازار خواهد بود.