شرکت سایپا در روزهای اخیر تیتر اول رسانه‌های خودرویی کشور بوده است. اکنون در جدیدترین اطلاعیه‌ی منتشر شده، شرایط فروش اقساطی سایپا ارائه شده و این خودروساز داخلی تسهیلات ویژه‌ای برای خریداران محصولاتش ارائه کرده است. با موتوتل همراه باشید و از جزئیات شرایط فروش اقساطی محصولات سایپا مطلع شوید.

شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرد این طرح فروش اقساطی آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. با اتمام ظرفیت سامانه ثبت نام بسته شده و نمایندگی‌های سایپا نیز قادر به ثبت سفارش نخواهند بود.

در این طرح فروش، 6 خودرو از محصولات سایپا عرضه شده‌اند و خریداران می‌توانند از تسهیلات 14 تا 30 میلیون تومانی ارائه شده توسط سایپا بهره‌مند شوند. کمترین تسهیلات برای تیبا صندوق دار در مدل ساده و دوگانه سوز است که مبلغ آن 14 میلیون تومان اعلام شده است.

بیشترین تسهیلات نیز متعلق به خودروی آریو با گیربکس اتوماتیک است و مشتریان می‌توانند از تسهیلات 30 میلیون تومانی سایپا برای خرید آن استفاده کنند. این تسهیلات در قالب 4 چک 6 ماهه بازپرداخت می‌شود و نرخ سود تسهیلات نیز 22 درصد است.

فروش اقساطی محصولات سایپا

زمان تحویل خودروها 30 روز پس از ثبت نام است. افرادی که قصد خرید خودروهای سایپا را دارند باید به سایت رسمی فروش این شرکت یا نمایندگی‌های مجاز سایپا در سراسر کشور مراجعه نمایند. از شرایط این طرح فروش محصولات سایپا می‌توان به لیزینگی بودن تسهیلات ارائه شده برای خودروها اشاره کرد. تمام خودروها از محل اعتبارات رایان سایپا و خودروی ساینا از محل اعتبارات لیزینگ صنعت و معدن، اعتبار به دست می‌آورند.