شرکت آرین موتور تابان از قیمت فروردین ماه خودروهای لوکس DS در بازار ایران پرده برداشت. براین اساس، قیمت پرچم‌دار خودروهای DS در ایران همان DS7، با توجه به تغییرات نرخ ارز افزایش یافته است. با موتوتل همراه باشید.

خودروی لوکس DS7 در دو تیپ مختلف ارائه می‌شود. اکنون هر دو تیپ این خودرو با پیش پرداخت‌های 70 و 75 میلیون تومانی و با موعد تحویل 180 روز کاری قابل ارائه به متقاضیان است.

قیمت DS7 در بازار ایران

خودروی لوکس DS7 با موتورهای مختلفی به تولید رسیده اما پیشرانه‌ای که در بازار ایران عرضه می‌شود، موتور 1.6 لیتری مجهز به توربو شارژ است که قدرت 165 اسب بخار دارد. این خودرو جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک و وزنی معادل 1420 کیلوگرم داشته و حداکثر سرعت آن به 190 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

از امکانات و آپشن های خودروی فرانسوی DS7 می‌توان به کروز کنترل هوشمند، کمک رانندگی، دوربین DS PILOT با تشخیص علامت‌های جاده، سیستم جلوگیری از انحراف خودرو از جاده، قابلیت پارکینگ اتوماتیک توسط سنسورهای التراسونیک در اطراف خودرو، قابلیت حرکت اتوماتیک در ترافیک و توقف و حرکت هوشمند و خودکار، سامانه دید در شب DS NIGHT VISION توسط دوربین مادون قرمز در جلو پنجره، شناسایی اشیاء و حیوانات در جاده‌ها، تشخیص خواب آلودگی راننده، نور بالای اتوماتیک، سیستم هشدار صوتی روی کنسول مرکزی، سیستم تعلیق فعال الکترونیکی، سیستم تعلیق فعال SCAN، سیستم Hi-Fi و سیستم صوتی لندو FOCAL با 14 بلندگو اشاره کرد.

قیمت DS7 در بازار ایران

قیمت DS7 در بازار ایران

قیمت DS7 در بازار ایران